Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4325

Title: Пневмогідравлічний пристрій приводу транспортного засобу
Other Titles: Pneumohydraulic servo drive of vehicle
Пневмогидравлический усилитель привода транспортного средства
Authors: Кривий, Петро Дмитрович
Крупа, Володимир Васильович
Кушпіль, Володимир Степанович
Островський, Максим Ігорович
Krupa, Volodymyr Vasyliovych
Kryvyi, Petro Dmytrovych
Kushpil, Volodymyr Stepanovych
Ostrovskyi, Maksym Ihorovych
Кривой, Петр Дмитриевич
Крупа, Владимир Васильевич
Кушпиль, Владимир Степанович
Островский, Максим Игоревич
Bibliographic description (Ukraine): Патент 81349 UA, МПК B60K 23/00. Пневмогідравлічний пристрій приводу транспортного засобу [Текст] / Островський Максим Ігорович, Кривий Петро Дмитрович, Кушпіль Володимир Степанович, Крупа Володимир Васильович (Україна) - опубл. 25.06.2013.
Patent 81349 UA, MPK B60K 23/00. Pneumohydraulic servo drive of vehicle [Text] / Ostrovskyi Maksym Ihorovych, Kushpil Volodymyr Stepanovych, Kryvyi Petro Dmytrovych, Krupa Volodymyr Vasyliovych (Ukraine) - publ. 25.06.2013.
Патент 81349 UA, МПК B60K 23/00. Пневмогидравлический усилитель привода транспортного средства [Текст] / Островский Максим Игоревич, Кушпиль Владимир Степанович, Кривой Петр Дмитриевич, Крупа Владимир Васильевич (Украина) - опубл. 25.06.2013.
Issue Date: 25-Jun-2013
Date of entry: 24-Sep-2014
Keywords: B60K 23/00
розміщення або монтаж пристроїв для керування трансмісіями і їх елементами, не віднесені до інших рубриках
Abstract: Пневмогідравлічний підсилювач приводу транспортного засобу, що має корпус силового елемента, блок керування, який містить слідкуючий пристрій, що утворює з корпусом блоку керування гідравлічну порожнину, пневматичну порожнину, яка утворена слідкувальним пристроєм, в якому є центральний ненаскрізний і радіальні отвори, корпусом блока керування та двосідловим клапаном, силовий елемент, в якому гідравлічний та пневматичний поршні утворюють з корпусом силового елемента також гідравлічну і пневматичну порожнини, зв’язані з відповідними порожнинами блока керування каналами, виконаними у корпусі або трубопроводами, і поршні силового елемента, закріплені на спільному штоці, а між штоком і приводним елементом включення зчеплення розміщено штовхач, виконаний з можливістю осьового переміщення разом з штоком зчепленням і торець цього штока з боку штовхача винесено за торцеву стінку силового елемента, а шток ущільнено в торцевій стінці силового елемента за допомогою брудознімача, манжети або гумового кільця, який відрізняється тим, що в осьовому отворі штока на відстані 0,1-2 його діаметра від торця виконані канавки, в які встановлено брудознімачі, манжети або гумові кільця, а діаметр центрального отвору двосідлового клапана визначається з умови:
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4325
Other Identifiers: 81349
Copyright owner: ® Островський Максим Ігорович, Кривий Петро Дмитрович, Кушпіль Володимир Степанович, Крупа Володимир Васильович
Content type: Other
Appears in Collections:2013
Наукові публікації працівників кафедри конструювання верстатів, інструментів та машинItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.