Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4101

Назва: Механізм точного висіву насіння
Інші назви: Precision sowing mechanism
Механизм точного высева семян
Автори: Брощак, Іван Іванович
Гевко, Роман Богданович
Гнатьо, Петро Михайлович
Чвартацький, Ігор Іванович
Broschak, Ivan Ivanovych
Chvartatskyi, Ihor Ivanovych
Hevko, Roman Bohdanovych
Hnat’io, Petro Mykhailovych
Брощак, Иван Иванович
Гевко, Роман Богданович
Гнатё, Петр Михайлович
Чвартацкий, Игорь Иванович
Бібліографічний опис: Патент 22328 UA, МПК A01C 7/04. Механізм точного висіву насіння [Текст] / Брощак Іван Іванович, Гнатьо Петро Михайлович, Гевко Роман Богданович, Чвартацький Ігор Іванович (Україна) - опубл. 25.04.2007.
Patent 22328 UA, MPK A01C 7/04. Precision sowing mechanism [Text] / Broschak Ivan Ivanovych, Hnat’io Petro Mykhailovych, Chvartatskyi Ihor Ivanovych, Hevko Roman Bohdanovych (Ukraine) - publ. 25.04.2007.
Патент 22328 UA, МПК A01C 7/04. Механизм точного высева семян [Текст] / Брощак Иван Иванович, Гнатё Петр Михайлович, Чвартацкий Игорь Иванович, Гевко Роман Богданович (Украина) - опубл. 25.04.2007.
Дата публікації: 25-кві-2007
Теми: A01C 7/04
пунктирні сівалки (сівалки точного висіву) зі усмоктувальними пристроями або без них
Короткий огляд (реферат): Механізм точного висіву насіння, що виконаний у вигляді корпусу з насіннєвим фігурним бункером, насіннєвловлювача та відсікача, в корпусі на вертикальному валу встановлений диск з комірками для насінин з можливістю кругового обертання, в диску в радіальному напрямку виконано канавку, в яку вставлений виштовхувач насіння у вигляді клина, жорстко закріплений до корпусу, виштовхувальна площина клина розміщена під кутом, а в корпусі виконано отвір для виходу насіння, який відрізняється тим, що диск по периферії зовнішнього діаметра по товщині виконано у вигляді Г-подібного виступу на глибину, рівну половині його товщини, який є у взаємодії з нерухомим клином аналогічної товщини Г-подібного виступу при його обертанні, крім цього диск розміщений в нижній основі фігурного бункера з боку вертикальної його стінки на глибину, більшу за глибину комірок, які розміщені рівномірно по діаметру диска і є у взаємодії з насінням в бункері, а основна частина диска розміщена за межами циліндричного корпусу з можливістю взаємного переміщення, крім того в бункері над комірками диска жорстко закріплено козирок під кутом до горизонту, більшим ніж кут тертя висівного матеріалу з поверхнею диска, з величиною зазору до нахиленої твірної бункера, більшою від розмірів зернин висівного матеріалу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4101
Інші ідентифікатори: 22328
Власник авторського права: ® Брощак Іван Іванович, Гнатьо Петро Михайлович, Гевко Роман Богданович, Чвартацький Ігор Іванович
Тип вмісту : Other
Розташовується у зібраннях:2007Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.