Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4076

Назва: Патрон для затиску тонкостінних втулок
Інші назви: Holder for clamping of thin-walled bushings
Патрон для зажима тонкостенных втулок
Автори: Васильків, Василь Васильович
Гевко, Іван Богданович
Кочубинська, Олена Павлівна
Hevko, Ivan Bohdanovych
Kochubynska, Olena Pavlivna
Vasylkiv, Vasyl Vasyliovych
Василькив, Василий Васильевич
Гевко, Иван Богданович
Кочубинская, Елена Павловна
Бібліографічний опис: Патент 16500 UA, МПК B23B 31/02. Патрон для затиску тонкостінних втулок [Текст] / Васильків Василь Васильович, Кочубинська Олена Павлівна, Гевко Іван Богданович (Україна) - опубл. 15.08.2006.
Patent 16500 UA, MPK B23B 31/02. Holder for clamping of thin-walled bushings [Text] / Hevko Ivan Bohdanovych, Vasylkiv Vasyl Vasyliovych, Kochubynska Olena Pavlivna (Ukraine) - publ. 15.08.2006.
Патент 16500 UA, МПК B23B 31/02. Патрон для зажима тонкостенных втулок [Текст] / Гевко Иван Богданович, Василькив Василий Васильевич, Кочубинская Елена Павловна (Украина) - опубл. 15.08.2006.
Дата публікації: 15-сер-2006
Теми: B23B 31/02
затискні патрони
Короткий огляд (реферат): Патрон для затиску тонкостінних втулок, який виконано у вигляді планшайби, яка жорстко з’єднана з шпинделем верстата установчими елементами, гвинтової затискної спіралі, який відрізняється тим, що до планшайби жорстко співвісно приєднано втулку, яка з правої сторони торцем є у взаємодії з планшайбою, а з лівої - закрита кришкою, вісь якої є співвісною з осями планшайби і втулки, в якій рівномірно по колу на зовнішньому діаметрі встановлено, наприклад, три привідних конічних шестерні, осі яких є перпендикулярними до осі планшайби і які є у взаємодії з зубами центральної шестірні, що встановлена у внутрішній діаметр втулки з лівого кінця, вісь якої співпадає з віссю гвинтової затискної спіралі з можливістю кругового прокручування, а з лівого торця центральна шестірня є у взаємодії з правим торцем планшайби з можливістю кругового прокручування на певний кут, між центральною шестірнею і кришкою встановлена гвинтова затискна спіраль з щільно навитими витками, кінці якої з двох сторін зігнуті під кутом 90°, причому лівий кінець жорстко зафіксований у виїмці центральної шестірні, а правий - у виїмці кришки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4076
Інші ідентифікатори: 16500
Власник авторського права: ® Васильків Василь Васильович, Кочубинська Олена Павлівна, Гевко Іван Богданович
Тип вмісту : Other
Розташовується у зібраннях:2006Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.