Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4047

Назва: Дорн для обробки шліцьових отворів
Інші назви: Mandrel for machining of spline holes
Дорн для обработки шлицевых отверстий
Автори: Вовк, Ярослав Юрійович
Гевко, Ігор Богданович
Дзюра, Володимир Олексійович
Стойко, Ігор Іванович
Dziura, Volodymyr Oleksiiovych
Hevko, Ihor Bohdanovych
Stoiko, Ihor Ivanovych
Vovk, Yaroslav Yuriiovych
Вовк, Ярослав Юрьевич
Гевко, Игорь Богданович
Дзюра, Владимир Алексеевич
Стойко, Игорь Иванович
Бібліографічний опис: Патент 5475 UA, МПК B21C 37/06. Дорн для обробки шліцьових отворів [Текст] / Вовк Ярослав Юрійович, Стойко Ігор Іванович, Гевко Ігор Богданович, Дзюра Володимир Олексійович (Україна) - опубл. 15.03.2005.
Patent 5475 UA, MPK B21C 37/06. Mandrel for machining of spline holes [Text] / Vovk Yaroslav Yuriiovych, Hevko Ihor Bohdanovych, Dziura Volodymyr Oleksiiovych, Stoiko Ihor Ivanovych (Ukraine) - publ. 15.03.2005.
Патент 5475 UA, МПК B21C 37/06. Дорн для обработки шлицевых отверстий [Текст] / Вовк Ярослав Юрьевич, Гевко Игорь Богданович, Дзюра Владимир Алексеевич, Стойко Игорь Иванович (Украина) - опубл. 15.03.2005.
Дата публікації: 15-бер-2005
Теми: B21C 37/06
труб або металевих шлангів
комбіновані способи виготовлення труб
Короткий огляд (реферат): Дорн для обробки шліцьових отворів, який  виконано у вигляді оправки, твердосплавних дорнуючих і кріпильних елементів, елементів направлення, який відрізняється тим, що в нижній частині оправки рівномірно по колу виконано два ряди пазів, в які встановлено два ряди твердосплавних пластин шириною, що дорівнює ширині шліцьових отворів з чорновою і чистовою робочими поверхнями, а на дні пазів оправки під твердосплавними пластинами встановлені клини з прямокутними пазами і похилими торцевими поверхнями, які є в контакті з похилими поверхнями притискних пластин, які жорстко закріплені до оправки гвинтами, а зверху на клини встановлені твердосплавні пластини, в яких виконано дві похилі торцеві поверхні, одна з яких є в контакті з похилою поверхнею корпуса, інша - з похилою торцевою поверхнею кожуха, причому твердосплавні пластини і калібруючі пластини обох рядів встановлені одні напроти інших, крім того з двох торців твердосплавні пластини виконані з конструктивними нахилами.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4047
Інші ідентифікатори: 5475
Власник авторського права: ® Вовк Ярослав Юрійович, Стойко Ігор Іванович, Гевко Ігор Богданович, Дзюра Володимир Олексійович
Тип вмісту : Other
Розташовується у зібраннях:2005Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.