Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4017

Title: Верстат для полірування тонкостінних деталей типу тіл обертання
Other Titles: Machine tool for polishing of thin-walled parts of the type of bodies of rotation
Станок для полировки тонкостенных деталей типа тел вращения
Authors: Гевко, Ігор Богданович
Геник, Ігор Степанович
Henyk, Ihor Stepanovych
Hevko, Ihor Bohdanovych
Гевко, Игорь Богданович
Геник, Игорь Степанович
Bibliographic description (Ukraine): Патент 10668 UA, МПК B24D 5/00, B24B 29/00. Верстат для полірування тонкостінних деталей типу тіл обертання [Текст] / Геник Ігор Степанович, Гевко Ігор Богданович (Україна) - опубл. 15.11.2005.
Patent 10668 UA, MPK B24D 5/00, B24B 29/00. Machine tool for polishing of thin-walled parts of the type of bodies of rotation [Text] / Henyk Ihor Stepanovych, Hevko Ihor Bohdanovych (Ukraine) - publ. 15.11.2005.
Патент 10668 UA, МПК B24D 5/00, B24B 29/00. Станок для полировки тонкостенных деталей типа тел вращения [Текст] / Геник Игорь Степанович, Гевко Игорь Богданович (Украина) - опубл. 15.11.2005.
Issue Date: 15-Nov-2005
Date of entry: 24-Sep-2014
Keywords: B24B 29/00
B24D 5/00
абразивні круги з цементуючими речовинами або круги зі вставними абразивними брусками для обробки виробів своєї периферійної частиною
втулки і кріпильні пристосування для них
верстати або пристрої для полірування поверхонь на деталях інструментами, виготовленими з м’якого або пружного матеріалу із застосуванням твердих або рідких полірування агентів або без них
Abstract: Верстат для полірування тонкостінних деталей типу тіл обертання, який виконаний у вигляді станини, шпиндельного вузла, механізмів приводу та затиску, супортів поздовжньої та поперечної подач з вилчастим коромислом, гідроприводу, шліфувальної та задньої бабок який відрізняється тим, що механізм затиску тонкостінних заготовок виконаний на базі шпиндельного вузла у вигляді пустотілого шпинделя, до кінця якого жорстко приєднаний вал-гайка, у внутрішній отвір якого з правого боку загвинчена тяга, на якій жорстко встановлена шліцьова втулка, між торцями пустотілого шпинделя і шліцьової втулки на тязі встановлені прокладки, а зовні на шліцах шліцьової втулки з можливістю осьового переміщення встановлена привідна шестірня із торцевими зубами, що є у взаємодії із вилчастим коромислом, на правому кінці тяги виконаний циліндричний виступ, який жорстко з’єднаний із гвинтовим затискним елементом, внутрішня поверхня якого виконана конічною, що зафіксований від осьового та радіального зміщення конусом, а другим кінцем конус загвинчений у корпусі затискного пристрою, на шліцах якого з можливістю осьового переміщення розміщене компенсуюче кільце, другим кінцем гвинтовий затискний елемент з можливістю осьового переміщення жорстко прикріплений до компенсуючого кільця, а по зовнішній поверхні гвинтовий затискний елемент є в контакті із тонкостінною деталлю, з другого боку з можливістю осьового переміщення розміщена полірувальна бабка, яка виконана у вигляді рознімного корпуса на петлях, всередині якого жорстко встановлені полірувальні накладки і рух якої обмежений кінцевими вимикачами.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4017
Other Identifiers: 10668
Copyright owner: ® Геник Ігор Степанович, Гевко Ігор Богданович
Content type: Other
Appears in Collections:2005Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.