Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4005

Назва: Пристрій для навивання профільних гвинтових заготовок
Інші назви: Device for winding of profile screw billets
Устройство для навивания профильных винтовых заготовок
Автори: Гевко, Іван Богданович
Драган, Андрій Петрович
Ковбашин, Ірина Василівна
Ляшук, Олег Леонтійович
Солодкий, Ігор Зіновійович
Drahan, Andrii Petrovych
Hevko, Ivan Bohdanovych
Liashuk, Oleh Leontiiovych
Гевко, Иван Богданович
Драган, Андрей Петрович
Ляшук, Олег Леонтьевич
Бібліографічний опис: Патент 11367 UA, МПК B21D 11/06. Пристрій для навивання профільних гвинтових заготовок [Текст] / Ковбашин Ірина Василівна, Драган Андрій Петрович, Гевко Іван Богданович, Ляшук Олег Леонтійович, Солодкий Ігор Зіновійович (Україна) - опубл. 15.12.2005.
Patent 11367 UA, MPK B21D 11/06. Device for winding of profile screw billets [Text] / Hevko Ivan Bohdanovych, Liashuk Oleh Leontiiovych, Drahan Andrii Petrovych (Ukraine) - publ. 15.12.2005.
Патент 11367 UA, МПК B21D 11/06. Устройство для навивания профильных винтовых заготовок [Текст] / Гевко Иван Богданович, Ляшук Олег Леонтьевич, Драган Андрей Петрович (Украина) - опубл. 15.12.2005.
Дата публікації: 15-гру-2005
Теми: B21D 11/06
гнучка виробів у гвинтову або спіральну форму
виготовлення виробів з колінами повторюваної форми, наприклад змійовиків
Короткий огляд (реферат): Пристрій для навивання профільних гвинтових заготовок, який виконано у вигляді ступінчастої оправки з торцевим виступом, осьовим пазом і стопорним кільцем для фіксації переднього кінця стрічки, приводу формувального і напрямного роликів, які жорстко закріплені до супорта верстата, який відрізняється тим, що формувальний ролик виконано у вигляді пустотілого кільця, до нижнього торця якого жорстко закріплено циліндричний диск, який центральним отвором жорстко встановлено на осі оправки з можливістю кругового обертання, формувальний ролик з циліндричним диском встановлені під кутом до осі оправки, остання жорстко закріплена до кронштейна, який жорстко закріплено до супорта верстата з можливістю осьового переміщення, а у формувальному ролику зі сторони верхнього вільного торця виконано виїмку, глибиною, меншою ширини стрічкової заготовки, під кутом що дорівнює куту нахилу витка заготовки, а притискний ролик встановлено зверху над оправкою на вертикальній оправці з можливістю кутового обертання, причому твірна притискного ролика виконана під кутом, що дорівнює куту нахилу стрічкової заготовки, торцевий виступ ступінчастої оправки виконано під кутом, що дорівнює куту нахилу гвинтової заготовки, а вісь обертання ступінчастої оправки зміщена відносно осі формувального ролика на величину ексцентриситету, і вони розміщені в одній горизонтальній площині, причому величину ексцентриситету ε визначають з залежності:
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4005
Інші ідентифікатори: 11367
Власник авторського права: ® Ковбашин Ірина Василівна, Драган Андрій Петрович, Гевко Іван Богданович, Ляшук Олег Леонтійович, Солодкий Ігор Зіновійович
Тип вмісту : Other
Розташовується у зібраннях:2005Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.