Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/3953

Title: Стенд для дослідження кута закручування секційних робочих органів гвинтових подавальних механізмів
Authors: Вовк, Ярослав Юрійович
Гевко, Іван Богданович
Лещук, Роман Ярославович
Hevko, Ivan Bohdanovych
Leschuk, Roman Yaroslavovych
Vovk, Yaroslav Yuriiovych
Вовк, Ярослав Юрьевич
Гевко, Иван Богданович
Лещук, Роман Ярославович
Bibliographic description (Ukraine): Патент 3771 UA, МПК B65G 33/00. Стенд для дослідження кута закручування секційних робочих органів гвинтових подавальних механізмів [Текст] / Гевко Іван Богданович, Лещук Роман Ярославович, Вовк Ярослав Юрійович (Україна) - опубл. 15.12.2004.
Issue Date: 15-Dec-2004
Keywords: B65G 33/00
гвинтові або обертові спіральні конвеєри
Abstract: Стенд для дослідження кута закручування секційних робочих органів гвинтових подавальних механізмів, що містить корпус, U-подібний короб, гвинтовий робочий орган, механізми навантаження і зміни положення робочого органу, який відрізняється тим, що одним кінцем секційний гвинтовий робочий орган жорстко закріплений до правої сторони вертикальної стійки, а в горизонтальній площині вільно встановлений в U-подібному коробі, відкритому зверху, який встановлено на підставку корпусу з опорними елементами, а правий вільний кінець секційного гвинтового робочого органу встановлено в отвір штативу перпендикулярно до осі робочого органу з можливістю кутового переміщення, а штатив жорстко закріплено на кінці підставки корпусу в напрямних типу ластівчин хвіст з можливістю осьового переміщення, з правого торця якого виконана ноніусна шкала з поділками, на вільний циліндричний кінець робочого органу, який виступає з отвору штатива, жорстко встановлено стрілку з можливістю кутового переміщення при закручуванні робочого органу, а також тарувальний вантаж.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/3953
Other Identifiers: 3771
Copyright owner: ® Гевко Іван Богданович, Лещук Роман Ярославович, Вовк Ярослав Юрійович
Content type: Other
Appears in Collections:2004Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.