Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/3943

Title: Верстат для обробки криволінійних осей
Authors: Вовк, Ярослав Юрійович
Гевко, Ігор Богданович
Дзюра, Володимир Олексійович
Стойко, Ігор Іванович
Dziura, Volodymyr Oleksiiovych
Hevko, Ihor Bohdanovych
Stoiko, Ihor Ivanovych
Vovk, Yaroslav Yuriiovych
Вовк, Ярослав Юрьевич
Гевко, Игорь Богданович
Дзюра, Владимир Алексеевич
Стойко, Игорь Иванович
Bibliographic description (Ukraine): Патент 3772 UA, МПК B21D 3/00. Верстат для обробки криволінійних осей [Текст] / Стойко Ігор Іванович, Гевко Ігор Богданович, Вовк Ярослав Юрійович, Дзюра Володимир Олексійович (Україна) - опубл. 15.12.2004.
Issue Date: 15-Dec-2004
Date of entry: 24-Sep-2014
Keywords: B21D 3/00
правка пруткового металу, труб, профілів або особливих виробів з них спільно з деталями, виготовленими з листового металу, або окремо від них
Abstract: Верстат для обробки криволінійних осей, що виконаний у вигляді станини, механізмів приводу та подачі, механізму закріплення заготовок, супорта з різальними головками і пульта керування, який відрізняється тим, що оснащений двома шпиндельними вузлами, які закріплені на станині під кутом, рівним куту перетину умовних осей криволінійної осі, як різальні головки використано різальні головки з індивідуальним приводом з можливістю колового та поперечного переміщення, які налагодженні на розміри зовнішніх діаметрів шийок криволінійних осей, причому на кожну шийку встановлено по два різці на діаметрально протилежних діаметрах шийок, в проміжках між різцями по колу різальних головок виконані вікна для виходу стружки, а механізм закріплення встановлено на станині в місці перетину умовних осей криволінійної осі відомими способами з можливістю колового та поперечного переміщення.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/3943
Other Identifiers: 3772
Copyright owner: ® Стойко Ігор Іванович, Гевко Ігор Богданович, Вовк Ярослав Юрійович, Дзюра Володимир Олексійович
Content type: Other
Appears in Collections:2004Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.