Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/3831

Title: Пристрій для виготовлення ободів коліс транспортно-технологічних систем
Authors: Гевко, Іван Богданович
Гнатьо, Володимир Михайлович
Гнатьо, Петро Михайлович
Гупка, Богдан Васильович
Hevko, Ivan Bohdanovych
Hnatio, Volodymyr Mykhailovych
Hnat’io, Petro Mykhailovych
Hupka, Bohdan Vasyliovych
Гевко, Иван Богданович
Гнатьо, Владимир Михайлович
Гнатё, Петр Михайлович
Гупка, Богдан Васильевич
Bibliographic description (Ukraine): Патент 45229 UA, МПК B21D 11/06. Пристрій для виготовлення ободів коліс транспортно-технологічних систем [Текст] / Гевко Іван Богданович, Гупка Богдан Васильович, Гнатьо Володимир Михайлович, Гнатьо Петро Михайлович (Україна) - опубл. 15.03.2002.
Issue Date: 15-Mar-2002
Keywords: B21D 11/06
гнучка виробів у гвинтову або спіральну форму
виготовлення виробів з колінами повторюваної форми, наприклад змійовиків
Abstract: Пристрій для виготовлення ободів коліс транспортно-технологічних систем, що містить корпус, на якому встановлені декілька пар формувальних валків у верхній і нижній частинах, механізм відносної зміни їх положення, та механізм приводу, який відрізняється тим, що корпус виконано з двох частин, верхньої і нижньої, в яких паралельно один до одного встановлені валки, в нижній, наприклад три, а у верхній - один або два, напроти один одного валків рівномірно по довжині виконано пази шириною, більшою від товщини смуги, а глибиною, рівною З... 4 товщини смуги з якої виготовлені ободи, а нижня і верхня частина корпусу з’єднані між собою петлями з можливістю вільного відносного повороту на 90°, крім цього, жорстке кріплення цих частин корпусу здійснено за допомогою фіксатора, який по посадці ковзання з’єднаний з втулками, які попарно жорстко з’єднані з обома частинами корпусу а взаємозв’язок верхніх і нижніх валків здійснено за допомогою зубчастих коліс.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/3831
Other Identifiers: 45229
Copyright owner: ® Гевко Іван Богданович, Гупка Богдан Васильович, Гнатьо Володимир Михайлович, Гнатьо Петро Михайлович
Content type: Other
Appears in Collections:2002Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.