Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/3828

Title: Направляюча пара тертя штампу
Authors: Гевко, Іван Богданович
Гудь, Віктор Зіновійович
Гупка, Богдан Васильович
Гупка, Василь Васильович
Hevko, Ivan Bohdanovych
Hupka, Bohdan Vasyliovych
Hupka, Vasyl Vasyliovych
Гевко, Иван Богданович
Гупка, Богдан Васильевич
Гупка, Василь Васильович
Bibliographic description (Ukraine): Патент 45227 UA, МПК B21D 37/00. Направляюча пара тертя штампу [Текст] / Гудь Віктор Зіновійович, Гупка Василь Васильович, Гевко Іван Богданович, Гупка Богдан Васильович (Україна) - опубл. 15.03.2002.
Issue Date: 15-Mar-2002
Keywords: B21D 37/00
робочі інструменти пристроїв, віднесених до даного підкласу (форма або конструкція інструментів для певних операцій, см. групи, відповідні цих операціях)
Abstract: Направляюча пара тертя штампа, яка виконана у вигляді колонки і втулки, що охоплює колонку по зовнішній поверхні, колонка, яка виконана з внутрішнім глухим отвором з боку втулки, жорстко прикріплена верхнім кінцем до верхньої плити, а втулка жорстко прикріплена до нижньої плити, причому в нижній частині втулки встановлено підпружинений плунжер з можливістю осьового переміщення, яка відрізняється тим, що у верхній частині внутрішнього отвору колонки з можливістю осьового переміщення встановлено плунжер з ущільненням, який підпружинений пружиною з боку торця отвору, крім цього, біля торця внутрішнього отвору колонки над плунжером виконано радіальний наскрізний отвір.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/3828
Other Identifiers: 45227
Copyright owner: ® Гудь Віктор Зіновійович, Гупка Василь Васильович, Гевко Іван Богданович, Гупка Богдан Васильович
Content type: Other
Appears in Collections:2002Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.