Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/320

Назва: Публікація тез конференцій ТДТУ в інституційному репозитарії ELARTU
Автори: Дубик, Сергій Орестович
Dubyk, Serhij
Бібліографічний опис: Публікація тез конференцій ТДТУ в інституційному репозитарії ELARTU: Методичні вказівки / Дубик С. О. – Тернопіль: ТДТУ, 2009.
Дата публікації: 6-лип-2009
Видавництво: Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя
Теми: відкритий доступ
самоархівування
інституційний репозитарій
ELARTU
Опис: °Про це видання °Що таке інституційний репозитарій? °Реєстрація в ELARTU °Збір бібліографічної інформації для опису тез °Бібліографічний опис °Відмінності між опублікованими та неопублікованим тезами °Підготовка електронного файлу тез °Конвертування у формати ELARTU °Опис та внесення тез до ELARTU °Заповнення полів: пояснення та приклади °Передача файлів °Авторський договір °Огляд матеріалу після внесення до ELARTU °Доступність матеріалу через пошукові сервіси °Підсумок °Перелік посилань
Спонсорська підтримка: Дана робота виконана за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантів №39091 та №39229 «Створення та забезпечення роботи репозитарію відкритого доступу Тернопільського державного технічного університету ім. І. Пулюя».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/320
Тип вмісту : Learning Object
Розташовується у зібраннях:Методичні матеріали щодо ELARTUУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора