Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/18169
Title: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Електронне та електричне обладнання автомобілів»
Authors: Пиндус, Юрій Іванович
Заверуха, Руслан Романович
Bibliographic description (International): Електричне та електронне обладнання автомобілів: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт / Ю.І. Пиндус, Р.Р. Заверуха – Тернопіль: ТНТУ, 2016. – 33 с.
Issue Date: 30-Oct-2016
UDC: 629.113.066
BBK: 39.33-5
Keywords: електричне обладнання автомобілів
електронне обладнання автомобілів
стартер
генератор
Abstract: У лабораторному практикумі наведено короткі теоретичні відомості та інструкції до виконання лабораторний робіт зі всіх розділів дисципліни "Електричне та електронне обладнання автомобілів". Кожна інструкція складається з описання порядку виконання роботи, рекомендацій щодо способів визначення технічного стану елементів електрообладнання, форми звітності після виконання роботи та контрольних питань для закріплення теоретичних знань і практичних навичок.
Description: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Електронне та електричне обладнання автомобілів» розроблено відповідно до ОПП, ОКХ та навчального плану підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт».
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/18169
References (Ukraine): С.К. Шестопалов. „Устройство, технические обслуживание и ремонт легових автомобилей”. ИРПО, М., 2000.
В.А. Сажко. Електричне та електронне обладнання автомобілів, Каравела, Київ, 2004.
Content type: Learning Object
Appears in Collections:Навчальна література кафедри автомобілів

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
EEOA_Lab_FullText.pdf671,27 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

Admin Tools