Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/17796
Назва: Моделювання програмного забезпечення : науково-методичний посібник
Автори: Петрик, Михайло Романович
Петрик, Оксана Юліанівна
Бібліографічний опис: П30 Петрик М.Р. Моделювання програмного забезпечення : науково-методичний посібник / М.Р. Петрик, О.Ю. Петрик – Тернопіль : Вид-во ТНТУ імені Івана Пулюя, 2015. – 200 с.
Дата публікації: 2015
Видавництво: Тернопіль : Вид-во ТНТУ імені Івана Пулюя
УДК: 519.4+681.3
ББК: 22.18 П30
Короткий огляд (реферат): Метою посібника є навчання студентів основним принципам і методам проектування програмного забепечення (ПЗ), їх практичного застосування з використанням сучасних інструментальних засобів побудови моделей, що використовуються на різних етапах життєвого циклу ПЗ та характеризують різні властивості ПЗ.
Опис: Навчальний матеріал посiбнику викладено у вигляді професійного практикуму з дисципліни професійно-орієнтованого циклу «Моделювання та аналіз програмного забезпечення» для студентiв напряму пiдготовки 6.050103 «Програмна інженерія». Посібник доцільно також використовувати і для інших суміжних професійно-орієнтованих дисциплін, зокрема, таких, як «Аналіз вимог», «Об’єктно-орієнтоване програмування», «Архітектура та проектування програмного забезпечення», а також для курсового і дипломного проектування та виконання кваліфікаційних робіт магістра зі спеціальності 8.05010302 «Інженерія програмного забезпечення».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/17796
Власник авторського права: © М.Р.Петрик, О.Ю.Петрик 2015 © Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2015
Тип вмісту : Book
Розташовується у зібраннях:Навчальна література кафедри програмної інженерії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Моделювання програмного забезпечення.pdf7,56 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора