Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/17762
Назва: Дослідження виявів економічного рейдерства в Україні та пошук шляхів його подолання
Автори: Сороківська, Олена Анатоліївна
Бібліографічний опис: Сороківська О.А. Дослідження виявів економічного рейдерства в Україні та пошук шляхів його подолання / О.А. Сороківська. – Економіка. Менеджмент. Підприємництво: Збірник наукових праць. – 2014. - № 26 (2). – С. 163 – 170.
Дата публікації: 2014
Видавництво: Економіка. Менеджмент. Підприємництво: Збірник наукових праць.
УДК: 658.114
Теми: рейдерство
рейдерська атака
моніторинг
інформаційні джерела
тенденції розвитку
Серія/номер: спеціальність 08.00.04 — „Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)“;
Короткий огляд (реферат): Мета статті: виявлення основних тенденцій розвитку рейдерства в Україні, дослідження особливостей поширення цього явища у першому півріччі 2015 року, а також пошук шляхів та методів його подолання. Методи: логічного і порівняльного аналізу та синтезу, групування та статистичного узагальнення. Результати: Економічне рейдерство визначено як один з найнебезпечніших проявів насильства в Україні. З метою збирання та аналізування інформації про кількість рейдерських атак було проведено статистичне дослідження на основі резонансних подій, висвітлених у засобах масової інформації. Результати проведених досліджень засвідчили, що економічне рейдерство сьогодні набуло масштабного характеру та є однією із основних загроз рівню економічної безпеки підприємств України. Запропоновано методи протистояння рейдерству та шляхи законодавчого забезпечення покарання за здійснення рейдерських атак. Висновки: У процесі забезпечення достатнього рівня економічної безпеки підприємств необхідно системно досліджувати та здійснювати моніторинг інформацію про рейдерські захоплення, а також розробляти превентивні заходи для запобігання загрозам рейдерства стосовно окремих господарюючих суб’єктів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/17762
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Зібрання статей

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Article_Sorokivska.pdf567,29 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.