Перегляд зібрання за групою - Автори Петрик, М.

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати від 1 до 14 із 14
ТипДата випускуНазваАвтор(и)
Conference Abstract1-лют-2018Дослідження та розробка голосового асистента на мобільні платформи для пошуку навчальної інформації з використанням Microsoft Bot FrameworkГрибач, Богдан Віталійович; Петрик, М.; Hrybach, B.; Petryk, M.
Article27-жов-2010Математична ідентифікація кінетичних параметрів масопереносуПетрик, М.
Article14-тра-2008Математичне моделювання масопереносу в симетричних неоднорідних нанопористих середовищах з системою интерфейсних взаємодійПетрик, М.
Article24-кві-2013Математичне моделювання фільтраційної консолідації в багатокомпонентних неоднорідних циліндричних середовищах вологомістких пористих частинокПетрик, М.; Петрик, Оксана Юліанівна
Article15-тра-2014Моделювання процесів масоперенесення в мультикомпозитних плівкахПетрик, М.; Михалик, Д.; Петрик, Оксана Юліанівна
Conference Abstract1-лют-2018Охоронна система «SafeHome» для запобігання небезпечних ситуацій у будинкуПетрик, М.; Зінь, П.; Petryk, M.; Zin, P.
Article5-гру-2012Параметрична ідентифікація коефіцієнтів дифузії для бензол-гексан сумішейПетрик, М.; Михалик, Д.
Article25-кві-2012Постановка задачі ідентифікації кінетичних параметрів переносу в багатошарових плівкахДейнека, В.; Петрик, М.
Article29-жов-2014Розробка геолокаційного сервісу та мобільного клієнту для операційної системи android для соціальної взаємодіїГрабас, С.; Петрик, М.; Hrabas, S.; Petryk, M.
Article14-гру-2011Функціональна ідентифікація коефіцієнтів дифузії для процесу дифузійного масопереносуПетрик, М.; Михалик, Д.
Article5-гру-2012Чисельне моделювання та ідентифікація кінетичних параметрів для багатошарових мультикомпозитівПетрик, М.; Михалик, Д.
Article24-тра-1995Іван Пулюй і відродження національного інтелекту УкраїниПетрик, М.
Article25-кві-2012Ідентифікація коефіцієнтів дифузії в багатошарових плівкахМихалик, Дмитро Михайлович; Петрик, М.
Article25-кві-2012Ідентифікація розподілів коефіцієнтів внутрішньокристалітної компетитивної дифузії для систем “бензол-гексан”Михалик, Д.; Петрик, М.