Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/224

Назва: Що таке «відкритий доступ»? Рух європейських університетів за відкритий доступ
Автори: Шкодзінський, Олег Ксаверович
Онисько, Галина Ярославівна
Костишин, Сергій Олександрович
Onysko, Galyna
Shkodzinsky, Oleh
Kostyshyn, Serhiy
Бібліографічний опис: Що таке «відкритий доступ»? Рух європейських університетів за відкритий доступ: Методичні вказівки / Шкодзінський О. К., Онисько Г. Я., Костишин С. О. – Тернопіль: ТДТУ, 2009.
Дата публікації: 1-чер-2009
Видавництво: Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя
Теми: відкритий доступ
самоархівування
інституційний репозитарій
ELARTU
Опис: Про це видання Вступ Для чого потрібен відкритий доступ «Золотий» і «зелений» шляхи відкритого доступу Фінансування журналів відкритого доступу Ініціатива відкритих архівів та Дублінське ядро Програмне забезпечення для репозитаріїв Як здійснити відкритий доступ на практиці Історія розвитку відкритого доступу від 2007 року Перелік посилань Додаток. Тексти заяв із відкритого доступу Будапештська ініціатива з відкритого доступу Бетездинська заява про публікації у відкритому доступі Берлінська декларація про відкритий доступ до знань у природничих і гуманітарних науках
Спонсорська підтримка: Дана робота виконана за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантів №39091 та №39229 «Створення та забезпечення роботи репозитарію відкритого доступу Тернопільського державного технічного університету ім. І. Пулюя».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tstu.edu.ua/handle/123456789/224
Тип вмісту : Learning Object
Розташовується у зібраннях:Методичні матеріали щодо ELARTUУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора