Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/32114

Назва: Introduction of ecological audit for the formation of the regional ecotextile market
Інші назви: Впровадження екологічного аудиту для формування регіонального ринку екотекстилю
Автори: Berestetska, Olena
Приналежність: Ternopil Ivan Puluj National Technical University Ternopil, Ukraine
Бібліографічний опис: ІV Міжнародна науково-практична конференція Інтеграція бізнес-структур: стратегії та технології: Матеріали конференції, 21 лютого 2020 р. Тбілісі, Грузія: видавництво Baltija. 128 сторінок.
Bibliographic description: ІV International Scientific-practical Conference Integration of Business Structures: Strategies and Technologies: Conference Proceedings, February 21th, 2020. Tbilisi, Georgia: Baltija Publishing. 128 pages.
Конференція/захід: Integration of business structures:strategies and technologies
Дата публікації: 20-бер-2020
Дата подання: 18-лют-2020
Дата внесення: 14-чер-2020
Видавництво: Tbilisi, Baltija, 2020
Місце видання, проведення: Tbilisi
Теми: ecotextile
ecological audit
Діапазон сторінок: 67-71
Короткий огляд (реферат): Текстильні матеріали та сировина можуть бути джерелом негативної дії комплексу хімічних речовин різних за призначенням, класом небезпечності, біологічними ефектами. Зважаючи на те, що людина має безпосередній контакт з текстильними матеріалами та виробами від дня свого народження, а міграція хімічних забруднювачів з них діє на організм безперервно протягом всього життя, питання безпечності таких виробів на сьогодні є особливо важливим. Розв’язати проблему безпечного виробництва та споживання текстильних виробів можна і необхідно з використанням інструментарію екологічного аудиту.
Опис: Для того, щоб ринок екологічного текстилю розвивався, необхідно формувати екологічну культуру у споживачів текстильної продукції. З року в рік, все більше українських споживачів уважніше ставляться до маркування та сертифікації продукції, та в багатьох випадках, віддають перевагу товарам більш безпечним для здоров’я та довкілля. Орієнтиром для вибору такої продукції є екологічне маркування, що відповідає принципам та методам міжнародних стандартів серії ISO 14020 і вказує на певні екологічні характеристики чи переваги продукції.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/32114
ISBN: 978-9934-588-33-4
Власник авторського права: New Higher Education Institute, 2020
References: 1. Sukach GI, Nikolaychuk LG The problem of research of quality and safety of textile goods. Bulletin of the Lviv Commercial Academy. Series Commodity Studies. 2014. Vol. 14. P. 97-101.
2. On Ecological Audit: Law of Ukraine of 24.06.2004. No. 1862-IV. Information of the Verkhovna Rada of Ukraine. 2004 No. 45, Article 500 URL:https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1862-15
Тип вмісту: Conference Abstract
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації працівників кафедри економічної кібернетики



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора