Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/25887
Назва: Методичні вказівки для практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Лінійна алгебра та аналітична геометрія» з розділів «Лінійна алгебра» та «Основи векторної алгебри»
Автори: Кривень, Андрій Васильович
Ясній, Олег Петрович
Бойко, Андрій Романович
Приналежність: Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
Бібліографічний опис: Методичні вказівки для практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Лінійна алгебра та аналітична геометрія» з розділів «Лінійна алгебра» та «Основи векторної алгебри» для студентів денної та заочної форм навчання галузі знань 12 «Інформаційні технології» та дисципліни «Вища математика» для студентів денної та заочної форм навчання галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» / Укладачі : Кривень А.В., Ясній О.П., Бойко А.Р. – Тернопіль : Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2018. – 68 с.
Дата публікації: 2018
Видавництво: ТНТУ ім. І.Пулюя
Країна (код): UA
Місце видання, проведення: Тернопіль
УДК: 512.8(07)+516(07)
Кількість сторінок: 68
Опис: Для студентів денної та заочної форм навчання галузі знань 12 «Інформаційні технології» та дисципліни «Вища математика» для студентів денної та заочної форм навчання галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки»
Зміст: ВСТУП ... 4 ЛІНІЙНА АЛГЕБРА … 6 Матриці. Дії над матрицями … 6 Визначники. Обернена матриця … 11 Ранг матриці … 19 СЛАР. Розв’язування визначених СЛАР … 25 СЛАР загального вигляду. Дослідження і розв’язування … 32 ЗАПИТАННЯ ДЛЯ САМОКОНТРОЛЮ … 40 ОСНОВИ ВЕКТОРНОЇ АЛГЕБРИ … 44 Вектори. Дії з векторами … 44 Скалярний добуток векторів … 51 Векторний і змішаний добутки векторів … 55 ЗАПИТАННЯ ДЛЯ САМОКОНТРОЛЮ ... 64 ЛІТЕРАТУРА … 66
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/25887
Власник авторського права: © Кривень А.В., Ясній О.П., Бойко А.Р., 2018
© Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2018
Перелік літератури: 1. Кривень В.А. Елементи лінійної алгебри. Навчальний посібник. Лекції для студентів інженерних спеціальностей. Тернопіль: ТНТТУ – 2007 – 86 с.
2. Дубовик В.П. Д79 Вища математика: навч. посіб. для студ. вищ. навч. зак. / В.П Дубовик // Юрик. - 4-те вид. – К. : Ігнатекс-Україна., 2013. – 648 с.
3. Вища математика: підручник для студ. природничих спец. ун-тів і техн. вузів: Т1. / ред. Г.Л. Кулініч. – К. : Либідь, 1995. – 400 с.
4. Лінійна алгебра та аналітична геометрія: Навч. посібник / ред. В.В. Бул- дигін. – К. : ТВіМС, 2011. – 224 с.
Тип вмісту : Methodical recommendations
Розташовується у зібраннях:Навчальна література кафедри математичних методів в інженерії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Лінійна і векторна алгебра_OY.pdf1,52 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора