Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/25824
Назва: Методичні вказівки для проведення практичних занять та самостійної підготовки з курсу «Документаційне забезпечення управління» для студентів усіх форм навчання спеціальностей 074 «Публічне управління та адміністрування» та 281 «Публічне управління та адміністрування»
Автори: Шведа, Наталія Михайлівна
Приналежність: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ
Бібліографічний опис: Шведа Н. М,Методичні вказівки для проведення практичних занять та самостійної підготовки з курсу «Документаційне забезпечення управління» для студентів усіх форм навчання спеціальностей 074 «Публічне управління та адміністрування» та 281 «Публічне управління та адміністрування» / Н. М. Шведа. - Тернопіль, ТНТУ. - 36 с.
Дата публікації: 27-чер-2018
Видавництво: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ
Країна (код): UA
УДК: 35.352
Теми: документаційне забезпечення управління
документ
службові документи
системи документаційного забезпечення
створення документів
робота з документами
розпізнавання документів
захист документів
комерційна таємниця
звернення громадян
Кількість сторінок: 36
Короткий огляд (реферат): Процес прийняття управлінського рішення має завершуватися створенням і оформленням відповідного документа. Документ — це інформація, зафіксована на матеріальному носії, основною функцією якого є зберігання й передавання її в часі та просторі. Оскільки в будь-якій організації щоденно приймаються сотні рішень, тому відповідно і формуються сотні документів. Щоб цей процес впорядкувати, то необхідно в організації створити систему документаційного забезпечення управління. Документаційне забезпечення управління – це галузь діяльності, що забезпечує документування й організацію роботи з офіційними документами. Іншими словами, документаційне забезпечення управління вивчає та сприяє організації руху документів в організації з моменту їх створення або отримання до завершення виконання або відправлення; передбачає комплекс робіт з документами: прийом, реєстрацію, розсилку, контроль виконання, формування справ, зберігання і повторне використання документації, довідкову роботу. Методичні вказівки включають практичні завдання, приклади тестових завдань та контрольні питання. В результаті вивчення дисципліни, студенти будуть знати теорію та практику документаційного забезпечення управління вітчизняними та зарубіжними організаціями; теоретико-методологічні засади створення й функціонування системи документаційного забезпечення управління організацією; основні системи документоруху в організації; особливості роботи зі зверненнями громадян та з документами, що містять комерційну таємницю; особливості розпізнавання істинних та підробних документів; способи захисту документів від підробки. Методичні вказівки дають змогу студентам підготуватися до практичних занять, здачі тестів та здачі заліку.
Опис: Методичні вказівки включають практичні завдання, приклади тестових завдань та контрольні питання по таких темах: 1. Документи в управлінській діяльності. 2. Формування службових документів. 3. Документи по особовому складу в організації. 4. Система документального забезпечення управління діяльністю підприємства. 5. Приймання, попередній розгляд і реєстрування службових документів. 6. Організовування контролю за виконанням документів. 7. Зберігання та ліквідація документів в організації. 8. Робота з документами, що містять комерційну таємницю. 9. Організація роботи зі зверненнями громадян. 10. Розпізнавання істинних та підробних документів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/25824
Власник авторського права: Шведа Наталія Михайлівна, 2018
Тип вмісту : Methodical recommendations
Розташовується у зібраннях:Методичні матеріали кафедри менеджменту та адміністрування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Методичні вказівки до практичних ДЗУ для 074 2018.docx77,63 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора