Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/25564
Назва: Обґрунтування параметрів завантажувально-захисних насадок гнучких гвинтових конвеєрів
Інші назви: Grounds of parameters loading-protected nozzle for screw conveyers
Автори: Гевко, Ів. Б.
Гудь, В. З.
Дубиняк, Т. С.
Слободян, Л. М.
Круглик, О. А.
Бібліографічний опис: Обґрунтування параметрів завантажувально-захисних насадок гнучких гвинтових конвеєрів / Гевко Ів. Б., Гудь В. З., Дубиняк Т. С., Слободян Л. М., Круглик О. А. / НАУКОВИЙ ЖУРНАЛ «ТЕХНІЧНИЙ СЕРВІС АГРОПРОМИСЛОВОГО, ЛІСОВОГО ТА ТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСІВ» - Харків, 2018 – C.144-152.
Дата публікації: 22-лют-2018
Країна (код): UA
УДК: 621.867.42
Теми: насадка, гнучкий гвинтовий конвеєр, завантаження, захист, перевантаження, продуктивність.
Короткий огляд (реферат): З метою захисту гнучких гвинтових конвеєрів від перевантажень і підвищення продуктивності транспортування вантажів проаналізовано принципи функціонування існуючих конструкцій завантажувально-захисних насадок та інших захисних механізмів, і запропоновано раціональні конструктивні рішення. Запатентовано, виготовлено і експериментально досліджено завантажувально-захисну насадку гнучкого гвинтового конвеєра. Проведено експериментальні дослідження видовження гнучкої шнеко-вої спіралі під навантаженням і встановлено взаємозв’язок між її деформаційно-силовими та конструктивними параметрами. Встановлено, що величина відносного видовження шнекової спіралі є стабільною і незначною, і даний тип насадки доцільно використовувати на практиці, з метою регулювання зазорів просипання до завантажувальних магістралей гнучких гвинтових конвеєрів. Також встановлено, що для перевантаження матеріалів із значною різницею в густині конструктивні параметри насадок слід підбирати індивідуально. Виведено аналітичні залежності для визначення параметрів найбільш типових отворів просипання насадок для різних типів гнучких гвинтових конвеєрів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/25564
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації працівників кафедри приладів і контрольно-вимірювальних систем

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Журнал 2018_11 (3).pdf12,35 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора