Link lub cytat. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/24098
Tytuł: Пристій для вимірювання вязкості рідини
Authors: Железняков М. В
Cytat: Т.П.Заблоцький, Д.Б.Боднар, М.В.Железняков, канд. фіз.-мат. наук, доц. І.М.Зелінський Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Україна Матеріали VI Міжнародної науково-технічної конференції молодих учених та студентів. Актуальні задачі сучасних технологій – Тернопіль, 16-17 листопада 2016 р.
Konferencja/wydarzenie: Матеріали VI Міжнародної науково-технічної конференції молодих учених та студентів. Актуальні задачі сучасних технологій
Data wydania: 22-lut-2018
Data archiwizacji: 17-lis-2017
Date of entry: 23-lut-2018
Kraj (kod): UA
Place edycja: Тернопіль
Promotor: Зеленський М.
UDC: 628.18
Słowa kluczowe: 8.05100306
інформаційні технології в приладобудуванні
Abstract: В дипломній роботі розроблено пристрій для вимірювання в’язкості рідини. В даній роботі створено технологічний процес виготовлення деталей, описано модель пристрою керування. Даний пристрій може використовуватись для контролю в’язкості технічних рідин і масел.
Opis: Розроблено реальний конструкторсько-технологічний процес виготовлення приладу та його окремих деталей, створена автоматизована система керування пристроєм, проведено моделювання процесів вимірювання та керування.
Content: У вступі проведено огляд сучасного стану приладобудівної галузі промисловості та охарактеризовано основні завдання, які необхідно вирішити . У розділі основ наукових досліджень та математичного моделювання розроблено математичну модель пристрою і описано математичний аналіз деформації елементів пристрою, що відбуваються в процесі вимірювання. В дослідницько-конструкторському розділі спроектовано пристрій для контролю вимірювання в’язкості рідини, проведено розрахунки параметрів складових вузлів пристрою. В технологічній частині приведено характеристику об’єкту виробництва, аналіз креслення деталі і технічних умов на виготовлення, проведено аналіз технологічності деталі, сформульовано висновки і основні задачі проектування, спроектовано одиничний технологічний процес виготовлення деталі. В розділі електроніки, мікропроцесорної техніки та САПР спроектовано структурно-функціональну схему керування з використанням мікропроцесорної техніки, розраховано схему зняття даних з вимірювального блока, здійснено розрахунок схем включення давачів та елементів керування, проведено аналіз точності вимірювання В частині «Обґрунтування економічної ефективності» розглянуто питання організації виробництва і проведено розрахунки техніко-економічної ефективності проектних рішень. В частині «Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях» розраховане місцеве освітлення для проектованого пристрою та розроблено опис дії систем пожежогасіння, які використовують на підприємствах приладобудування. В розділі «Безпека в надзвичайних ситуаціях» описано захисні споруди цивільного захисту та вимоги до них. В частині «Екологія» розглянуто актуальність охорони навколишнього середовища, проаналізовано Вплив електромагнітних полів на довкілля та організм людини та описано засоби захисту від впливу електромагнітних полів. У загальних висновках щодо дипломної роботи описано прийняті в проекті технічні рішення і організаційно-технічні заходи, які забезпечують виконання завдання на проектування; оригінальні технічні рішення, прийняті автором в процесі роботи; технічні рішення роботи, які можуть бути впроваджені у виробництво; техніко-економічні показники та їх порівняння з базовими. В додатках до пояснювальної записки приведено відомості специфікацій, комплект технологічної документації. В графічній частині приведено креслення вузлів та деталей, зображено результати наукових досліджень та математичного моделювання.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/24098
Typ zawartości: Master Thesis
Występuje w kolekcjach:8.05100306 — інформаційні технології в приладобудуванні

Pliki tej pozycji:
Plik Opis WielkośćFormat 
Авторефератжел.pdf216,7 kBAdobe PDFPrzeglądanie/Otwarcie


Pozycje DSpace są chronione prawami autorskimi

Narzędzia administratora