このアイテムの引用には次の識別子を使用してください: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/24097

タイトル: Розроблення пристрою для контролю кута конуса циліндричних деталей
著者: Ваврух, Віталій Петрович
発行日: 17-11月-2017
Submitted date: 17-11月-2017
Date of entry: 23-2月-2018
Country (code): UA
Place of the edition/event: Тернопіль
Supervisor: Зелінський, М.
UDC: 628.18
キーワード: 8.05100306
інформаційні технології в приладобудуванні
抄録: В дипломній роботі розроблено пристрій для контролю кута конуса циліндричних деталей. В даній роботі створено технологічний процес виготовлення деталей, описано модель пристрою керування. Даний пристрій може використовуватись для контролю якості виготовлення деталей, на ремонтних станціях та в наукових цілях.
記述: Розроблено реальний конструкторсько-технологічний процес виготовлення приладу та його окремих деталей, створена автоматизована система керування пристроєм, проведено моделювання процесів вимірювання та керування.
Content: У вступі проведено огляд сучасного стану приладобудівної галузі промисловості та охарактеризовано основні завдання, які необхідно вирішити . У розділі основ наукових досліджень та математичного моделювання розроблено математичну модель пристрою і описано математичний аналіз деформації елементів пристрою, що відбуваються в процесі вимірювання. В дослідницько-конструкторському розділі спроектовано пристрій для контролю кута конуса циліндричних деталей, проведено розрахунки параметрів складових вузлів пристрою. В технологічній частині приведено характеристику об’єкту виробництва, аналіз креслення деталі і технічних умов на виготовлення, проведено аналіз технологічності деталі, сформульовано висновки і основні задачі проектування, спроектовано одиничний технологічний процес виготовлення деталі. В розділі електроніки, мікропроцесорної техніки та САПР спроектовано структурно-функціональну схему керування з використанням мікропроцесорної техніки, розраховано схему зняття даних з вимірювального блока, здійснено розрахунок схем включення давачів та елементів керування, проведено аналіз точності вимірювання В частині «Обґрунтування економічної ефективності» розглянуто питання організації виробництва і проведено розрахунки техніко-економічної ефективності проектних рішень. В частині «Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях» розраховане місцеве освітлення для проектованого пристрою та розроблено опис дії систем пожежогасіння, які використовують на підприємствах приладобудування. В розділі «Безпека в надзвичайних ситуаціях» описано захисні споруди цивільного захисту та вимоги до них. В частині «Екологія» розглянуто актуальність охорони навколишнього середовища, проаналізовано Вплив електромагнітних полів на довкілля та організм людини та описано засоби захисту від впливу електромагнітних полів. У загальних висновках щодо дипломної роботи описано прийняті в проекті технічні рішення і організаційно-технічні заходи, які забезпечують виконання завдання на проектування; оригінальні технічні рішення, прийняті автором в процесі роботи; технічні рішення роботи, які можуть бути впроваджені у виробництво; техніко-економічні показники та їх порівняння з базовими. В додатках до пояснювальної записки приведено відомості специфікацій, комплект технологічної документації. В графічній частині приведено креслення вузлів та деталей, зображено результати наукових досліджень та математичного моделювання.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/24097
Content type: Master Thesis
出現コレクション:8.05100306 — інформаційні технології в приладобудуванні

このアイテムのファイル:
ファイル 記述 サイズフォーマット 
AvtoreferatVav.pdf216,41 kBAdobe PDF見る/開く
AvtoreferatVav.djvu47,28 kBDjVu見る/開く
AvtoreferatVav__COVER.png140,07 kBimage/png見る/開く


このリポジトリに保管されているアイテムはすべて著作権により保護されています。

管理ツール