Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/24097

Назва: Розроблення пристрою для контролю кута конуса циліндричних деталей
Автори: Ваврух, Віталій Петрович
Дата публікації: 17-лис-2017
Дата подання: 17-лис-2017
Країна (код): UA
Місце видання, проведення: Тернопіль
Науковий керівник: Зелінський, М.
УДК: 628.18
Теми: 8.05100306
інформаційні технології в приладобудуванні
Короткий огляд (реферат): В дипломній роботі розроблено пристрій для контролю кута конуса циліндричних деталей. В даній роботі створено технологічний процес виготовлення деталей, описано модель пристрою керування. Даний пристрій може використовуватись для контролю якості виготовлення деталей, на ремонтних станціях та в наукових цілях.
Опис: Розроблено реальний конструкторсько-технологічний процес виготовлення приладу та його окремих деталей, створена автоматизована система керування пристроєм, проведено моделювання процесів вимірювання та керування.
Зміст: У вступі проведено огляд сучасного стану приладобудівної галузі промисловості та охарактеризовано основні завдання, які необхідно вирішити . У розділі основ наукових досліджень та математичного моделювання розроблено математичну модель пристрою і описано математичний аналіз деформації елементів пристрою, що відбуваються в процесі вимірювання. В дослідницько-конструкторському розділі спроектовано пристрій для контролю кута конуса циліндричних деталей, проведено розрахунки параметрів складових вузлів пристрою. В технологічній частині приведено характеристику об’єкту виробництва, аналіз креслення деталі і технічних умов на виготовлення, проведено аналіз технологічності деталі, сформульовано висновки і основні задачі проектування, спроектовано одиничний технологічний процес виготовлення деталі. В розділі електроніки, мікропроцесорної техніки та САПР спроектовано структурно-функціональну схему керування з використанням мікропроцесорної техніки, розраховано схему зняття даних з вимірювального блока, здійснено розрахунок схем включення давачів та елементів керування, проведено аналіз точності вимірювання В частині «Обґрунтування економічної ефективності» розглянуто питання організації виробництва і проведено розрахунки техніко-економічної ефективності проектних рішень. В частині «Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях» розраховане місцеве освітлення для проектованого пристрою та розроблено опис дії систем пожежогасіння, які використовують на підприємствах приладобудування. В розділі «Безпека в надзвичайних ситуаціях» описано захисні споруди цивільного захисту та вимоги до них. В частині «Екологія» розглянуто актуальність охорони навколишнього середовища, проаналізовано Вплив електромагнітних полів на довкілля та організм людини та описано засоби захисту від впливу електромагнітних полів. У загальних висновках щодо дипломної роботи описано прийняті в проекті технічні рішення і організаційно-технічні заходи, які забезпечують виконання завдання на проектування; оригінальні технічні рішення, прийняті автором в процесі роботи; технічні рішення роботи, які можуть бути впроваджені у виробництво; техніко-економічні показники та їх порівняння з базовими. В додатках до пояснювальної записки приведено відомості специфікацій, комплект технологічної документації. В графічній частині приведено креслення вузлів та деталей, зображено результати наукових досліджень та математичного моделювання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/24097
Тип вмісту : Master Thesis
Розташовується у зібраннях:8.05100306 — інформаційні технології в приладобудуванні

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
AvtoreferatVav.pdf216,41 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити
AvtoreferatVav.djvu47,28 kBDjVuПереглянути/відкрити
AvtoreferatVav__COVER.png140,07 kBimage/pngПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора