Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21438
Назва: Навчальний посібник з дисципліни Процеси та апарати харчових виробництв для самостійного вивчення курсу орієнтовано на спеціалізацію “Обладнання переробних і харчових виробництв” в рамках спеціальності «Галузеве машинобудування», частина 1.
Автори: Вітенько, Тетяна Миколаївна
Бібліографічний опис: Т. Вітенько. Навчальний посібник з дисципліни Процеси та апарати харчових виробництв для самостійного вивчення курсу орієнтовано на спеціалізацію “Обладнання переробних і харчових виробництв” в рамках спеціальності «Галузеве машинобудування», частина 1. Тернопіль: ФОП Паляниця, 2017. - 44с.
Дата публікації: 28-чер-2017
Дата подання: 28-чер-2017
Видавництво: ФОП Паляниця
Країна (код): UA
Місце видання, проведення: ФОП Паляниця
Теми: Процеси та апарати харчових виробництв
Кількість сторінок: 44
Короткий огляд (реферат): Розглянуто основні складові сировини і харчової продукції, теоретичні основи технологій довгострокового зберігання харчових продуктів, особливості їх обробки змінним електричним струмом.
Опис: 1. Т. Вітенько. Навчальний посібник з дисципліни Процеси та апарати харчових виробництв для самостійного вивчення курсу орієнтовано на спеціалізацію “Обладнання переробних і харчових виробництв” в рамках спеціальності «Галузеве машинобудування», частина 1. Тернопіль: ФОП Паляниця, 2017. - 44с.
Зміст: 1. Основні складові сировини і харчової продукції 4 1.1. Характеристика складових сировини 4 2. Теоретичні основи технологій довгострокового зберігання харчових продуктів (обробка холодом) 14 2.1. 2.1. Вплив низької температури на мікроорганізми 16 2.2.Зневоднювання заморожуванням 21 3. Обробка змінним електричним струмом 23 3.1. Загальні положення 23 3.2. Особливості нагрівання білкових систем і тканин струмами високої частоти. 28 Рекомендована література 33
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21438
Власник авторського права: Вітенько Т.М.
Тип вмісту : Learning Object
Розташовується у зібраннях:Навчальні матеріали кафедри обладнання харчових технологій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
pahv-vitenko-1.pdf125,27 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора