Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4754

Title: Верстат заточувальний
Other Titles: Tool-grinding machine
Станок заточный
Authors: Вовк, Ярослав Юрійович
Гевко, Ігор Богданович
Логуш, Іван Володимирович
Матвійчук, Анатолій Васильович
Михайлишин, Володимир Іванович
Hevko, Ihor Bohdanovych
Lohush, Ivan Volodymyrovych
Matviichuk, Anatolii Vasyliovych
Vovk, Yaroslav Yuriiovych
Вовк, Ярослав Юрьевич
Гевко, Игорь Богданович
Логуш, Иван Владимирович
Матвийчук, Анатолий Васильевич
Bibliographic description (Ukraine): Патент 66502 UA, МПК B23Q 37/00. Верстат заточувальний [Текст] / Матвійчук Анатолій Васильович, Михайлишин Володимир Іванович, Гевко Ігор Богданович, Логуш Іван Володимирович, Вовк Ярослав Юрійович (Україна) - опубл. 17.05.2004.
Patent 66502 UA, MPK B23Q 37/00. Tool-grinding machine [Text] / Vovk Yaroslav Yuriiovych, Matviichuk Anatolii Vasyliovych, Lohush Ivan Volodymyrovych, Hevko Ihor Bohdanovych (Ukraine) - publ. 17.05.2004.
Патент 66502 UA, МПК B23Q 37/00. Станок заточный [Текст] / Вовк Ярослав Юрьевич, Матвийчук Анатолий Васильевич, Логуш Иван Владимирович, Гевко Игорь Богданович (Украина) - опубл. 17.05.2004.
Issue Date: 17-May-2004
Keywords: B23Q 37/00
металообробні верстати або їх комбінації, що складаються з вузлів, сконструйованих таким чином, що щонайменше частина з них може бути використана в інших верстатах і агрегатах
вузли, особливістю яких є універсальність
Abstract: Заточувальний верстат, який містить станину, стіл, гідравлічну систему, електродвигун, поздовжній і поперечний супорти, механізми приводу і подачі, шліфувальні круги, установочний стіл, який відрізняється тим, що на столі поздовжнього супорта встановлена підставка з електродвигуном і різальним блоком, який виконано у вигляді двох конічних різальних дисків, які жорстко з’єднані з шліцьовою втулкою, осі яких є співвісними, а шліцьові канавки в кількості, наприклад, чотирьох виконані радіусної форми, які є у взаємодії з кульками, встановленими в пази втулки, а та, в свою чергу, встановлена на вал з подвійними конусами під кутом , які знижені до середини вала, а боковими поверхнями кульки є у взаємодії з поздовжніми пазами втулки, яка встановлена з можливістю осьового переміщення на вал, причому величина виступів кульок з втулки є більшою за глибину шліцьових радіусних пазів шліцьової втулки, причому в торці вала виконана кільцева канавка з можливістю вільного заходу втулки на глибину діаметра кульки, а з правої сторони пази втулки є відкритими, тому кульки є у взаємодії з шайбою, зовнішній діаметр якої є меншим внутрішнього діаметра шліцьової втулки, які є у взаємодії між собою і підтиснуті гайкою, причому конічні різальні диски є у взаємодії з заточними кругами аналогічної форми.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4754
Other Identifiers: 66502
Copyright owner: ® Матвійчук Анатолій Васильович, Михайлишин Володимир Іванович, Гевко Ігор Богданович, Логуш Іван Володимирович, Вовк Ярослав Юрійович
Content type: Other
Appears in Collections:2004

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
3-66502-verstat-zatochuvalnijj.pdf130,11 kBAdobe PDFView/Open
3-66502-verstat-zatochuvalnijj.djvu253,02 kBDjVuView/Open
3-66502-verstat-zatochuvalnijj__COVER.png1,64 MBimage/pngView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.