Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4713

Назва: Гвинтова протяжка
Інші назви: Helical broach
Винтовая протяжка
Автори: Гевко, Ігор Богданович
Гевко, Богдан Матвійович
Дзюра, Володимир Олексійович
Шевчук, Оксана Степанівна
Dziura, Volodymyr Oleksiiovych
Hevko, Bohdan Matviiovych
Hevko, Ihor Bohdanovych
Shevchuk, Oksana Stepanivna
Гевко, Богдан Матвеевич
Гевко, Игорь Богданович
Дзюра, Владимир Алексеевич
Шевчук, Оксана Степановна
Бібліографічний опис: Патент 53261 UA, МПК B23D 43/00. Гвинтова протяжка [Текст] / Гевко Богдан Матвійович, Шевчук Оксана Степанівна, Дзюра Володимир Олексійович, Гевко Ігор Богданович (Україна) - опубл. 27.09.2010.
Patent 53261 UA, MPK B23D 43/00. Helical broach [Text] / Hevko Bohdan Matviiovych, Shevchuk Oksana Stepanivna, Dziura Volodymyr Oleksiiovych, Hevko Ihor Bohdanovych (Ukraine) - publ. 27.09.2010.
Патент 53261 UA, МПК B23D 43/00. Винтовая протяжка [Текст] / Гевко Богдан Матвеевич, Шевчук Оксана Степановна, Дзюра Владимир Алексеевич, Гевко Игорь Богданович (Украина) - опубл. 27.09.2010.
Дата публікації: 27-вер-2010
Теми: B23D 43/00
протягання
Короткий огляд (реферат): Гвинтова протяжка, що виконана у вигляді оправки з зовнішньою шліцьовою поверхнею, яка є у взаємодії з окремими різальними секціями протяжки, установчих і кріпильних елементів, яка відрізняється тим, що різальні частини виконані з зовнішньо гвинтовою різальною поверхнею з заданим кроком, шириною і заданим підйомом на один зуб і є взаємозамінні, причому перша секція є забірною, друга і третя - різальними, а четверта - калібрувальною, перша різальна секція виконана з буферними посиленими основами зубів, установча ліва частина оправки виконана у вигляді конусної квадратної форми, а права - у вигляді заднього центра з можливістю кругового і осьового переміщення, а система охолодження виконана у вигляді центрального отвору в лівій конусній квадратній частині і калібрувальних секцій, причому цей отвір в калібрувальній частині з’єднаний в двох місцях трьома парами радіальних отворів, які виконані на початку і кінці калібрувальної частини і зміщені в радіальній площині між собою на 60°, крім цього на першій різальній секції на різальних зубах виконані подрібнюючі канавки, які є глибші в першій секції, а з лівої торцевої частини конусної квадратної частини оправки в центральному отворі виконано різьбовий отвір більшого діаметра для підведення охолоджуючої рідини з системи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4713
Інші ідентифікатори: 53261
Власник авторського права: ® Гевко Богдан Матвійович, Шевчук Оксана Степанівна, Дзюра Володимир Олексійович, Гевко Ігор Богданович
Тип вмісту : Other
Розташовується у зібраннях:2010Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.