Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4173

Назва: Стенд для дослідження роботи культиваторної лапи з віброприводом
Інші назви: Stand for testing cultivator blades with a vibratory drive
Стенд для испытаний лап культиватора с виброприводом
Автори: Бабич, Валерій Миколайович
Гнатьо, Михайло Васильович
Гнатьо, Петро Михайлович
Камишанов, Валерій Володимирович
Крук, Володимир Васильович
Олійник, Олексій Федорович
Павлиський, Василь Михайлович
Hnatio, Mykhailo Vasyliovych
Hnatio, Mykhailo Васильович
Hnatio, Mykhaylo Vasyliovych
Hnatio, Volodymyr Mykhailovych
Hnat’io, Mykhailo Vasyliovych
Hnat’io, Petro Mykhailovych
Kamyshanov, Valerii Volodymyrovych
Kruk, Volodymyr Vasyliovych
Oliinyk, Oleksii Fedorovych
Pavliskyi, Vasyl Mykhailovych
Гнатьо, Михаил Васильевич
Гнатё, Михаил Васильевич
Гнатё, Петр Михайлович
Камышанов, Валерий Владимирович
Крук, Владимир Васильевич
Олейник, Алексей Федорович
Павлиский, Василий Михайлович
Павлиский, Василь Михайлович
Бібліографічний опис: Патент 25344 UA, МПК G01M 7/06. Стенд для дослідження роботи культиваторної лапи з віброприводом [Текст] / Камишанов Валерій Володимирович, Олійник Олексій Федорович, Гнатьо Михайло Васильович, Гнатьо Петро Михайлович, Бабич Валерій Миколайович, Павлиський Василь Михайлович, Крук Володимир Васильович (Україна) - опубл. 10.08.2007.
Patent 25344 UA, MPK G01M 7/06. Stand for testing cultivator blades with a vibratory drive [Text] / Pavliskyi Vasyl Mykhailovych, Hnatio Volodymyr Mykhailovych, Hnat’io Mykhailo Vasyliovych, Hnatio Mykhailo Васильович, Hnatio Mykhailo Vasyliovych, Hnatio Mykhaylo Vasyliovych, Hnat’io Petro Mykhailovych, Kamyshanov Valerii Volodymyrovych, Kruk Volodymyr Vasyliovych, Oliinyk Oleksii Fedorovych (Ukraine) - publ. 10.08.2007.
Патент 25344 UA, МПК G01M 7/06. Стенд для испытаний лап культиватора с виброприводом [Текст] / Павлиский Василий Михайлович, Павлиский Василь Михайлович, Гнатё Михаил Васильевич, Гнатьо Михаил Васильевич, Гнатё Петр Михайлович, Камышанов Валерий Владимирович, Крук Владимир Васильевич, Олейник Алексей Федорович (Украина) - опубл. 10.08.2007.
Дата публікації: 10-сер-2007
Теми: G01M 7/06
багатонаправлені випробувальні стенди
Короткий огляд (реферат): Стенд для дослідження роботи культиваторної лапи з віброприводом, який виконано у вигляді основної рами, обертового стола з круговим коробом для ґрунту, привідної станції, рамки з механізмом кріплення лапи культиватора та віброприводом, механізму піднімання та опускання лапи культиватора і пульта керування, який відрізняється тим, що обертовий стіл з круговим коробом для ґрунту шарнірно встановлений на вертикальній осі з можливістю вільного обертання навколо неї, а привідна станція встановлена на візку таким чином, що її привідне підпружинене колесо знаходиться в контакті з біговою доріжкою обертового стола, а колеса візка встановлені в напрямні, перпендикулярні до радіуса, проведеного від осі обертового стола до лінії контакту привідного колеса з біговою доріжкою, і жорстко закріплені на основній рамі, причому рама візка з’єднана гідроциліндром-динамометром з упором, який жорстко закріплений на основній рамі, а рамка з механізмом кріплення лапи культиватора та віброприводом встановлена з можливістю вільного переміщення на вертикальних напрямних, жорстко закріплених на основній рамі, крім того, рамка з’єднана з механізмом піднімання і опускання, жорстко закріпленим на основній рамі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4173
Інші ідентифікатори: 25344
Власник авторського права: ® Камишанов Валерій Володимирович, Олійник Олексій Федорович, Гнатьо Михайло Васильович, Гнатьо Петро Михайлович, Бабич Валерій Миколайович, Павлиський Василь Михайлович, Крук Володимир Васильович
Тип вмісту : Other
Розташовується у зібраннях:2007Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.