Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4123

Назва: Лінія для порізки конвеєрної стрічки
Інші назви: Line for cutting conveyor belt
Линия для резки конвейерной ленты
Автори: Брощак, Іван Іванович
Гевко, Іван Богданович
Матвійчук, Анатолій Васильович
Фльонц, Олег Володимирович
Broschak, Ivan Ivanovych
Flionts, Oleh Volodymyrovych
Hevko, Ivan Bohdanovych
Matviichuk, Anatolii Vasyliovych
Брощак, Иван Иванович
Гевко, Иван Богданович
Матвийчук, Анатолий Васильевич
Флёнц, Олег Владимирович
Бібліографічний опис: Патент 28728 UA, МПК B23Q 37/00. Лінія для порізки конвеєрної стрічки [Текст] / Брощак Іван Іванович, Фльонц Олег Володимирович, Гевко Іван Богданович, Матвійчук Анатолій Васильович (Україна) - опубл. 25.12.2007.
Patent 28728 UA, MPK B23Q 37/00. Line for cutting conveyor belt [Text] / Matviichuk Anatolii Vasyliovych, Broschak Ivan Ivanovych, Flionts Oleh Volodymyrovych, Hevko Ivan Bohdanovych (Ukraine) - publ. 25.12.2007.
Патент 28728 UA, МПК B23Q 37/00. Линия для резки конвейерной ленты [Текст] / Матвийчук Анатолий Васильевич, Брощак Иван Иванович, Флёнц Олег Владимирович, Гевко Иван Богданович (Украина) - опубл. 25.12.2007.
Дата публікації: 25-гру-2007
Теми: B23Q 37/00
металообробні верстати або їх комбінації, що складаються з вузлів, сконструйованих таким чином, що щонайменше частина з них може бути використана в інших верстатах і агрегатах
вузли, особливістю яких є універсальність
Короткий огляд (реферат): Лінія для порізки конвеєрної стрічки, яка виконана у вигляді рами, механізму приводу, механізму подачі, підставки з опорою, де верхній і нижній привідні валки є паралельні між собою і розміщені один над одним у вертикальній площині, а поперечний профіль і розміри нижнього шліцевого вала аналогічні з профілем і розмірами трапецієподібних западин конвеєрної стрічки, ножиць з горизонтальними ножами, дискові ножі виконані у вигляді ножових блоків по два в кожному, осі яких є паралельними між собою, і пульта керування, яка відрізняється тим, що по ходу лінії з боку її завантаження на рейках встановлено візок з можливістю осьового переміщення, на рамці якого встановлено пневматичний підіймач, виконаний у вигляді двох вилок, відстань між якими є більшою від ширини опор, на які встановлюється бухта з можливістю коливного руху в межах 100°, причому зверху у вилках виконані відкриті пази шириною, більшою від діаметрів кінців вала, на який намотано бухту, причому довжина вилок є меншою від діаметра бухти, крім того пневматична система візка з’єднана з пневматичною системою цеху гнучким гофрованим шлангом, причому дно візка, з боку бухти, виконано з прорізом для заходу бухти у вертикальному її положенні, а ліві виступи опори для встановлення вала з бухтою вищі, ніж праві, причому нижній привідний шліцевий вал виконано у вигляді зварного циліндра, з можливістю обертового руху, двох крайніх циліндричних фланців, зсередини яких виконано циліндричні ступені менших діаметрів, які жорстко з’єднані з пустотілим циліндром, а на більшому ступені крайніх циліндричних фланців рівномірно по колу виконано пази, до яких приварені призматичні шпонки профілем і розмірами, рівними трапецієподібним западинам конвеєрної стрічки, яка є з ними у взаємодії при відносному переміщенні, крім цього у крайніх циліндричних фланцях виконані центральні отвори з шпонковими пазами, які є у взаємодії з привідним валом, які жорстко з’єднані між собою.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4123
Інші ідентифікатори: 28728
Власник авторського права: ® Брощак Іван Іванович, Фльонц Олег Володимирович, Гевко Іван Богданович, Матвійчук Анатолій Васильович
Тип вмісту : Other
Розташовується у зібраннях:2007Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.