Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/3974

Title: Пристрій для оброблення циліндричних довгомірних заготовок по зовнішньому діаметру
Other Titles: Device for treatment of outer diameter of cylindrical long-length blanks
Устройство для обработки внешнего диаметра цилиндрических длинномерных заготовок
Authors: Вовк, Ярослав Юрійович
Гевко, Ігор Богданович
Глух, Василь Михайлович
Матвійчук, Анатолій Васильович
Стойко, Ігор Іванович
Hevko, Ihor Bohdanovych
Matviichuk, Anatolii Vasyliovych
Stoiko, Ihor Ivanovych
Vovk, Yaroslav Yuriiovych
Вовк, Ярослав Юрьевич
Гевко, Игорь Богданович
Матвийчук, Анатолий Васильевич
Стойко, Игорь Иванович
Bibliographic description (Ukraine): Патент 66507 UA, МПК B65G 33/16. Пристрій для оброблення циліндричних довгомірних заготовок по зовнішньому діаметру [Текст] / Стойко Ігор Іванович, Гевко Ігор Богданович, Глух Василь Михайлович, Вовк Ярослав Юрійович, Матвійчук Анатолій Васильович (Україна) - опубл. 17.05.2004.
Patent 66507 UA, MPK B65G 33/16. Device for treatment of outer diameter of cylindrical long-length blanks [Text] / Vovk Yaroslav Yuriiovych, Stoiko Ihor Ivanovych, Matviichuk Anatolii Vasyliovych, Hevko Ihor Bohdanovych (Ukraine) - publ. 17.05.2004.
Патент 66507 UA, МПК B65G 33/16. Устройство для обработки внешнего диаметра цилиндрических длинномерных заготовок [Текст] / Вовк Ярослав Юрьевич, Стойко Игорь Иванович, Матвийчук Анатолий Васильевич, Гевко Игорь Богданович (Украина) - опубл. 17.05.2004.
Issue Date: 17-May-2004
Keywords: B65G 33/16
з гнучкими гвинтами, що працюють в гнучких трубах
Abstract: Пристрій для оброблення циліндричних довгомірних заготовок по зовнішньому діаметру, який виконано у вигляді приводу, повздовжнього супорта, корпуса, в якому встановлена різцева головка задньої бабки, установних і затискних елементів, який відрізняється тим, що за різцевою головкою, по ходу виконання технологічного процесу, встановлена жорстка плаваюча вигладжувальна головка з можливістю радіального переміщення в межах допуска на оброблення, вісь обертання якої є співвісною з віссю верстата, встановлена в корпусі і виконана у вигляді центральної втулки з внутрішнім отвором більшим за зовнішній діаметр оброблюваної деталі, на лівому кінці якої рівномірно по колу встановлені з можливістю кругового обертання конічні ролики, які по внутрішньому діаметру утворюють циліндричну поверхню, що дорівнює зовнішньому діаметру оброблюваної поверхні, а по зовнішньому - конічну поверхню, якою є в контакті з внутрішнім конічним отвором обойми, яка є співвісною з віссю втулки, а з лівої сторони обойма жорстко закріплена до циліндричного корпуса плаваючої вигладжувальної головки за допомогою кільця зовнішньою конічною поверхнею і затискних елементів, внутрішній діаметр кільця є більшим за зовнішній діаметр заготовки, а обойма зовнішньою - конічною поверхнею є в контакті з внутрішнім конічним отвором циліндричного корпуса, при цьому в центральній частині втулка по зовнішньому діаметру встановлена в підшипниках кочення, зовнішнім діаметром вона встановлена в регулювальну втулку, а правим торцем підшипники є в контакті з внутрішнім циліндричним виступом регулювальної втулки,остання встановлена жорстко в отворі циліндричного корпуса з можливістю осьового переміщення, з лівого торця до регулювальної втулки жорстко закріплена проміжна втулка, яка є в контакті посадкою ковзання по внутрішньому діаметру з центральною втулкою, а по зовнішньому -з регулювальною втулкою, лівий торець проміжної втулки встановлено із зазором S до правого торця обойми, а на правому зовнішньому кінці втулки нарізана різь, встановлена пружина стискування і нагвинчена гайка, яка лівим кінцем є у взаємодії з торцем внутрішнього циліндричного виступа регулювальної втулки, на правому торці регулювальної втулки виконано фланець, в якому встановлено, наприклад, три регулювальних болти, які своїми торцями є в контакті з правим торцем циліндричного корпуса, що забезпечує необхідну величину зазору S, причому піноль задньої бабки зовнішнім діаметром по посадці ковзання є у взаємодії з внутрішнім діаметром центральної втулки, а її довжина є більшою за довжину оброблюваної заготовки, а торцем є у взаємодії з торцем циліндричної заготовки з можливістю осьового і кругового переміщення.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/3974
Other Identifiers: 66507
Copyright owner: ® Стойко Ігор Іванович, Гевко Ігор Богданович, Глух Василь Михайлович, Вовк Ярослав Юрійович, Матвійчук Анатолій Васильович
Content type: Other
Appears in Collections:2004Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.