Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/2413

Назва: Автоматизоване оцінювання пошкодженості поверхні магістрального газопроводу корозійними пітингами
Автори: Коноваленко, Ігор Володимирович
Марущак, Павло Орестович
Біщак, Роман Теодозійович
Konovalenko, Igor Volodimirovich
Maruschak, Pavlo Orestovich
Bischak, Roman Teodoziyovich
Дата публікації: 2-лис-2013
УДК: 670.191.33
Теми: корозійне пошкодження
пітинг
деградація
пошкодженість поверхні
Короткий огляд (реферат): Ідентифіковано та кількісно проаналізовано пошкодження поверхні локальної ділянки магістрального газопроводу "Київ-Захід України-1" корозійними пітингами за результатами оброблення цифрових зображень. Форму дефектів оцінено за даними цифрового діагностування та обґрунтовано їх морфологічні ознаки. Встановлено, що окремим етапам пітингової корозії відповідають певні інтегральні параметри зображення. Обробкою даних про геометричні параметри пітингоутворення виявлено основні закономірності коалесценції окремих дефектів та їх формозміни.
Опис: Ідентифіковано та кількісно проаналізовано пошкодження поверхні локальної ділянки магістрального газопроводу "Київ-Захід України-1" корозійними пітингами за результатами оброблення цифрових зображень. Форму дефектів оцінено за даними цифрового діагностування та обґрунтовано їх морфологічні ознаки. Встановлено, що окремим етапам пітингової корозії відповідають певні інтегральні параметри зображення. Обробкою даних про геометричні параметри пітингоутворення виявлено основні закономірності коалесценції окремих дефектів та їх формозміни.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/2413
ISSN: 0430-6252
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації працівників кафедри автоматизації технологічних процесів та виробництвУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора