Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/1751

Назва: Метод оцінювання варіабельності ритмокардіосигналу з підвищеною інформативністю.
Автори: Свередюк, Максим Анатолійович
Дата публікації: 3-вер-2012
Теми: експеримент
план експерименту
ритмокардіосигнал
математична модель
вейвлет-перетворення
програмне забезпечення
Короткий огляд (реферат): Кваліфікаційну роботу присвячено математичним методам оцінювання варіабельності ритмокардіосигналу. Обгрунтовано математичну модель ритмокардіосигналу. Враховуючи властивості математичної моделі сформульовано вимоги до проведення експериментального дослідження характеристик ритмокардіосигналу як нестаціонарного процесу. На базі застосованої математичної моделі для оцінювання варіабельності ритмокардіосигналу використано неперервне вейвлет-перетворення. Отримано показники: коефіцієнти вейвлета кожного діапазону частот, та їх співвідношення, що дозволяє дослідити роботу серцево-судинної системи та роботу механізмів регуляції цілісного організму при медикаментозних втручаннях, проведені функціональних тестів з більшою інформативністю. Експериментальне дослідження проведено на ритмокардіосигналах, завантажених із медичної бази даних. Розроблено програмне забезпечення в середовищі Microsoft Visual Studio C# 2010 Express з використанням бібліотек MatLab за допомогою MatLab Component Runtime.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/1751
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи магістрівУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора